Herní Ostrov » Závodní Hry
8.3 / 10 - 65535

Závodní Hry

Zkuste tyto skvělé závodní hry, aby jste zvýšili hladinu adrenalinu! Dokázte, co to znamená být první, kdo překročí do konce!

Závodní hry jsou jedny z vůbec nejstarších. Dokonce i ty jednoduché nabídnou pořádnou dávku zábavy. K těm populárnějším patří Cyclomaniacs Epic, Drsná kola a Desert Truck. Nabízí vše od motocyklů a motokrosových motorek ke všem typům osobních a nákladních automobilů: na své si přijde každý. Pokud si myslíte, že máte na to projet cílovou čárou jako první, otestujte si své dovednosti v Age Of Speed. Toto je velmi pestrá a extrémní závodní hra, při níž vám pořádně stoupne adrenalin. Je jednou z nejoblíbenějších 3D závodní hry, jež nabízíme.
BMX Master je další velmi populární titul naší závodní kategorie. Nasedněte na své kolo BMX a vyrazte do ulic, kde vás čekají rampy a kaskadérské kousky. Čím bláznivější kousek předvedete, tím víc bodů získáte. A počkejte, až uslyšíte hudbu v této hře. Bezplatné flash hry Závodní Hry můžou být návykové. Ať se vám zalíbí náš Monster Truck nebo naše sbírka Kaskadér, máme za to, že za virtuálního volantem strávíte hodně času. Máme i videohry 3D závodní hry a Přetékarskí soutěž, jež si můžete zahrát zdarma online.