Herní Ostrov » TV & Filmy
8.3 / 10 - 14548

TV & Filmy

V této kategorii si můžete zahrát hry založené na vašich oblíbených filmů a televizních show. Hrajte jako Spongebob a aby si cestu přes všechny jeho Bikini Bottom dobrodružství nebo zachránit Townsville jako jedna z Powerpuff Girls!

Pokud byste se rádi vstoupili do děje svého oblíbeného filmu, máme pro vás flash hry založené na známých televizních postavách. Ben 10 a Spongebob jsou založeny na dvou oblíbených seriálech, jež mají své vlastní kategorie. Hry se Spongebobem nejsou tak docela pro děti, ale pro mnoho dospělých to bude příjemný způsob trávení času.
Ve videohrách založených na oblíbených filmech a televizních seriálech máte kontrolu nad herci a děj se může odvíjet podle vašich představ. Chtěli jste být někdy Batmanem a zachránit Gotham před naprostým zničením? Nyní můžete! Nabízíme i flash hry zdarma založené na fimech z řady Vzpoura hraček a mnoha dalších. Pokud máte oblíbený film nebo televizní seriál, existuje slušná šance, že nabízíme hru na něm založenou. Naruto Ultimate Biker je jednou z nich. Vychází z oblíbeného animovaného seriálu a vtáhne vás do děje jako cyklistu. Fanouškům tohoto animovaného seriálu tahle zábavná a návyková hra poskytne hodiny zábavy, a to zdarma. A je to jen jedna z mnoha her založených na filmech a televizních seriálech, jež máme k dispozici.