Herní Ostrov » Sportovní Hry
8.2 / 10 - 10791

Sportovní Hry

Jste skutečný sportovec, ale venku prší? Já taky, takže teď můžeme wow publikum za počítače. Závod z kopce na vašem snowboardu nebo hit do oběhu domů v našich baseballové hry! Ujistěte se, že zůstanete hydratovaní!

Ať už máte rádi Tenis nebo Kulečník, máme pro vás máme ty nejlepší sportovní flash hry, co jsou k mání. Nebojte, máme i hry na téma dalších populárních sportů, např. Basketbal či Baseball. Máme dokonce i Rugby! A nezapomeňte na náš skvělý seznam Šipky. Kulečník je klasický kulečník, který jistě znáte a máte rádi. Ovládací prvky umožňují všechny typy šťouchů. Hra tenis vám umožňuje rozdat si to s počítačem. Nebojte se, hra má různé dovednostní úrovně.
Pokud máte rádi fotbal, oblíbíte si Penalty Shootout 2012. Je to sice hra prostá, ale nabízí to pravé vzrušení z fotbalu a umožní vám dostat své jméno na tabuli vítězů. Po přepnutí na jinou státní příslušnost se střídáte v roli střelce a brankáře. Sportovní Hry jsou zábavné, protože si užijete typické vzrušení ze sportu, aniž by vás druhý den bolely všechny svaly. Hraní těchto her on-line zdarma vám pomůže zapomenout na povinnosti a uvolnit se, aniž byste se zapotili. Bez ohledu na svou úroveň, máte-li rádi sportovní hry, přijdete si u nás na své.