Herní Ostrov » Simulační Hry
8.4 / 10 - 11734

Simulační Hry

Hry na simulátoru jsou určeny pro každého, kdo má rád kombinování a chce se zabrat do hry. Musíte opravdu přemýšlet a vymýšlet strategie, abyste mohli vést společnost nebo vytvořit ostrov!

Nabízíme rozmanité druhy simulačních her od létání v letadlech, budování a správy měst až po automobilové závody. Hraní v simulovaném prostředí může být hodně zábavné. A na našich stránkách můžete hrát tyto simulační flash hry zdarma, bez nutnosti platit za členství nebo hraní her simulujících různé aspekty života.
V současnosti jsou oblíbené simulační farmářské hry. Pokud rádi sázíte virtuální plodiny a postupujete na vyšší úrovně, zamilujete si i naše hry z řady Postav si ostrov. Můžete si i vytvořit svůj vlastní ostrov! Jak jste si snad dovedete představit, poskytne vám to hodiny zábavy. Naše nabídka simulačních her tím ale nekončí. Nabízíme ještě realističtější simulační hry. Například můžete zjistit, jaké by to bylo být veterinářem a léčit zvířata nebo jaké to je být zdravotní sestrou v nemocnici. Nabízíme i podnikatelské hry, takže můžete třeba řídit hotel nebo úklidovou firmu. Ať sníte o čemkoli, jsme si jisti, že máme bezplatnou flash hru, jež vám vysněný zážitek umožní.
10661066
90%