Herní Ostrov » Platformy
8.3 / 10 - 65535

Platformy

Užijte si širokou škálu platforem her. Z akčních balených běžet a střílet hry přes Mario platformy jsou tady hry, máme všechno! Tyto hry vám zajistí hodiny zábavy!

Pokud jste ze staré školy, budete šílet z naší kolekce platformových her. Ať máte rádi side–scrollovou akci (zvažte Mario nebo Sonic), Skoč a střílej nebo snad Vyskákej na vrchol, tyto bezplatné flash hry dostupné online vám pomohou vrátit se v čase zpět. Možnost hrát konzolové hry zdarma on-line bylo snem mnoha lidí. Patříte-li k nim, nebude vás muset nikdo nutit, abyste se zapojili. U her jako Mario Boxing, Super Mario Cross Game a uvidíte, jakou pozornost věnujeme kvalitě her zařazených na tuto webovou stránku.
RunRun
89%
Na naší kolekci platformových her je fajn, jak je rozmanitá. Tak například nabízíme něco jako je Armadillo 1 – hru, jež má mimochodem už dvě pokračování, – jejíž děj je trochu bláznivý, ale hra stále funguje na mnoha různých úrovních. Dále nabízíme třeba Žena nahoře. Raze vám asi zabere trochu delší dobu, než ji zvládnete. Na jejích patnáct úrovní plných dobrodružství budete potřebovat trochu víc času. Jednou z jejích vychytávek je, že pokud se popasujete s lidmi, odblokujete vetřelce a ocitnete se na druhé straně.
RazeRaze
88%