Herní Ostrov » Logické Hry
8.7 / 10 - 29247

Logické Hry

Předveďte se v těchto cool logických her. S tak rozsáhlou sbírkou logických her po dokončení si budete nejchytřejší muž nebo žena! Teď je čas používat svůj mozek a řešit tyto hádanky!

Pokud máte rádi skládanky typu puzzle, máte štěstí. Máme vcelku dost lákavých hlavolamů, jež vás zaměstnají na celé hodiny. Můžete zkusit Spojování barev nebo dokonce Match Shapes. Nejpopulárnější flash hry v této kategorii, jež je zdarma, zahrnují Gold Strike, Nečekané příběhy a Sport Zuma. A pokud máte rádi flash hry Mahjong, bude o vás postaráno. Máme několik verzí této klasické čínské strategické hry s dlaždicemi. Alchymistický Mahjong je jednou z nejpopulárnějších variant, které nabízíme, a to díky výrazným barvám a dobře vypadajícím dlaždicím. Ostatní hry jako např. Věžový Mahjong také stojí za vyzkoušení.
Další hádanky, jež nabízíme, zahrnují flash hry Najdi rozdíly. Do této kategorie patří např. Butterfly Fantasy a Brave Kitten, což jsou obě skvělé příklady her typu Najdi rozdíly. Každá má svůj vlastní grafický styl, vyberte si tu, která vám vyhovuje víc. Hry, v nichž Hledej obrázky, jsou také hodně zábavné. V oblasti skládačkových her patří k těm nejoblíbenějším. Kletba města Amsterdam a Golden Mask jsou dvěma dobrými příklady tohoto žánru. Ať už si vyberete kteroukoli hru, namáháte-li si rádi mozek, budete spokojeni.