Herní Ostrov » Létací Simulátory
8.5 / 10 - 3593

Létací Simulátory

Kdo bych se nechtěl stát pilotem, když byl mladí? Teď si můžete žít svůj sen! V této kategorii máme spoustu různých létajících her​​. Máme hry, kde musíte být velmi opatrní, aby jste přistáli letadlo v jednom kuse. Pokud vás více zajíma Top Gun typ, měli byste si zkusit některou z našich her ​​Boj ve Vzduchu!

Létání může poskytnout hodiny zábavy: nebraňte své fantazii v rozletu. Ať už se jen chcete proletět mraky v letadle dle vašeho výběru nebo máte zájem o vzdušný souboj, máme něco pro každého zájemce o pilotování. K oblíbeným hrám v této kategorii patří Přistání, Raiden X a Posbírej a leť. Kdyby vás žádná nezaujala, můžete se vznést s Vzdušný boj, Vrtulník či Pilot akrobat. Bez ohledu na to, jaký typ létání máte rádi, s našimi on-line videohrami se vznesete sakra vysoko.
Bomber at War je jednou z mnoha leteckých her, které nabízíme. Ve hře Bomber at War je vaším úkolem zničit z bombardéru nepřítele. Můžete také postupovat na vyšší úrovně a získávat větší bomby, jež nadělají více škody. Můžete také zlepšit svůj plán. Dospějete až k poslední misi? H.A.W.X. 2 je další Vzdušný boj klasika, jež vás přiková k židli. Částečně je založena na příběhu jistého slavného spisovatele. Můžete vzlétnout z letadlové lodi a vydat se k nepříteli. A věřte nám, můžete mu způsobit sakra velkou škodu. Skies Of War je velmi podobná, ale některým hráčům vyhovuje víc.