Herní Ostrov » Klasické Hry
8.1 / 10 - 5537

Klasické Hry

Toto je nejlepší místo pro klasické hry. Pokud jste se narodili v 80. letech, asi jste hráli hry [tag 137] a [tag 174]. Najdete tady taky pozdější klasiky jako [tag 203] a [tag 106]. Tyto hry vás určitě zavedou zpět v čase!

Narodili jste se v 80. nebo 90. letech? Pokud ano, jako příslušníci konzolové generace si zamilujete naši kolekci klasických videoher. Na těchto bezplatných flash hrách je nejlepší, že je můžete hrát, aniž byste museli utratit spoustu mincí v herně nebo si kupovat herní konzoli. Všechno, co potřebujete, naleznete zde.
Máme vše od Space Invaders až po Útěk. Některé z našich her jsou věrné originálu, ale máme také mnoho flash her, které klasickým videohrám, jež zbožňujete, vdechly nový život. Například nabízíme několik nových 2D a dokonce i 3D verzí klasické platformové hry Pacman. Až vás unaví polykání teček a pronásledování duchů, můžete se vrátit ještě víc do minulosti a střihnout si jednoduchou hru Pong. Pong, jedna z vůbec prvních videoher, byla hitem na konci 70. a v 80. letech. Udělejte si výlet do minulosti a zahrajte si tuhle klasickou hru zdarma online. Klasickou videohru u nás najde každý. Nabízíme i Zombie Invaders 2 založenou na klasické hře Space Invaders.
HadHad
81%