Herní Ostrov » Hry Zručnosti
8.7 / 10 - 12386

Hry Zručnosti

Pomocí těchto Dovednostní Hry vyzkoušejte své herní dovednosti v mnoha různých her ​​s různými cíli. Některé hry vyžadují k vyrovnání objektů správnou cestu. Ostatní hry mají více klasický předmět, jako je Tetris. Zkuste všechny a otestujte své schopnosti v různých žánrů!

Jste šikovní? Pokud ano, budete rádi hrát všechny online hry zdarma, které nabízíme: od klasické hry Tetris Sprint a jejích padajících bloků po koulení koulí správným směrem v Civiballs. Budete moci zapojit mozek a předvést své dovednosti. Bez ohledu na váš věk vám s těmito hrami čas bude utíkat hodně rychle. Pac-xon je založena na klasické plošinovce. Prodíráte se bludištěm, polykáte tečky a honíte duchy – anebo oni hodní vás. Dospějete-li v této hře na nejvyšší úroveň, vězte, že jste zatraceně dobrým hráčem klasických her.
V jednoduše pojmenované hře Run je cílem vyhnout se překážkám a dospět až do konce. Perspektiva vlastního pohledu činí tuto flash hru ještě napínavější. Tato hra dokazuje, že ne všechny Hry Zručnosti si jsou rovny. A když už je řeč o klasických videohrách, co Problémy s bublinkami? Ta je jednou z nejlepších dovednostních her. Je tu už nějaký ten pátek, ale přesto je s ní skvělá zábava. Úkol je jednoduchý – jde o to propichovat balónky, ale při hře uvidíte, že to není tak jednoduché, jak to vypadá.
RunRun
89%