Herní Ostrov » Hry pro Holky
8.8 / 10 - 28672

Hry pro Holky

S těmito Hry pro Dívky můžete hrát všechny hry, který holky mají rády Můžete jít na nákupy, na nehty nebo si udělat make up pro slavné osobnosti! Můžete dokonce hrát tyto hry, pokud jste kluk, nebudeme vyprávět!

Ne, nemusíte být dívka, abyste si užili naše hry pro dívky. Ale může se to hodit. Z nabídky her od Vaření po Obsluha v restauraci či Oblékání si vybere každý. Toto jsou některé z nejoblíbenějších kategorií. Dále nabízíme flash hry Obleč si celebritu a Výzdoba Místnosti pro dívky, jež rády hrají. Ve hře Fashion Nails Saloon si vybíráte nehty, laky na nehty a samolepky s oslnivým designem. Nejlepší na tom je, že při tom nevzniká nepořádek a nehty si můžete lakovat znovu a znovu, dokud nejste s výsledkem spokojeny.
Barbie Pink Room je jednou z nejlepších her pro ty, kteří rádi zdobí a zařizují byty. Hra nabízí mnoho možností, můžete u ní strávit i několik hodin. Pro všechny tato flash hra možná není, ale domníváme se, že některé dívky si zařizování pokojů zamilují. Richard Hammond Dress Up vám umožní obléct si svůj avatar dle libosti. Až svou postavu oblečete, můžete si ji dokonce i vytisknout. Tato hra je určena především pro menší děti, z nichž některé jistě na čas zabaví.