Herní Ostrov » Deskové Hry
8.6 / 10 - 65535

Deskové Hry

Jste unavení z hraní stolních her s rodinou? Váš otec vždycky mluví hloupé vtipy a váš bratr odejí od stolu, jakmile si uvědomí, že ztrácí? Teď si můžete zahrát své oblíbené stolní hry tady, on-line!

Milovníci klasických deskových her si mohou gratulovat. Máme mnoho oblíbených her tohoto typu, jež si určitě pamatujete ze svého dětství. Nabízíme i nemálo karetních her. Není v nich násilí. Tyto flash hry jsou vhodné pro hráče všech věkových kategorií. Rodinný večer může být zábavný, může-li každý hrát svou oblíbenou deskovou hru. Kartičkové hry je další sekcí kategorie Deskové Hry, již se vyplatí vyzkoušet. Vyměňovat si karetní hry může být hodně zábavné, a dík našim bezplatným flash verzím zdarma nebudete muset utratit majlant, abyste získali ty nejlepší karty. Vyberte si a hrajte. Tak prosté to je.
Těm, kteří mají rádi klasické strategické hry, nabízíme další tradiční deskové hry, jako je Šachy. Ať už chcete hrát proti počítači nebo jiné osobě, buďte si jisti, že šachy si zahrajete dobře. Co se karetních her týče, rozhodně doporučujeme Goodgame Poker. Po registraci, jež je zdarma, si můžete vytvořit vlastní avatar. To je užitečné, budete-li blufovat. Ano, v tomto flash pokeru, který nabízíme zdarma, můžete blufovat, shromadit žetony a vyhrávat.