Herní Ostrov » Akční Hry
9 / 10 - 24226

Akční Hry

Vyzkoušejte všechny naše adrenalinové Akční Hry. Co zde máme, je velká sbírka všech různých druhů akčních her​​. Můžete si přejít různé úrovně krvelačných nepřátel, nebo bránit svou základnu proti vetřelcům, je vaše volba!

Máte ve videohrách rádi akci a vzrušení? Máme vás řadu akčních flash her zdarma všeho druhu. Máme něco pro všechny typy akčních hráčů v naší kategorii Akční Hry: od jízdy v autě po střelbu, útěk po zachraňování princezny na laně.
Některé z těchto her mohou obsahovat násilí, ale boj s mrtvými živými či mimozemšťany není nutně něčím špatným. Množství násilí se liší od hry ke hře. Ujišťujeme vás, že máme spoustu her, které nejsou násilné vůbec, ale přesto obsahují spoustu akce. Kdo by o ně měl zájem, ať mrkne na Boxování. Dobrá, pro někoho by mohly být i tyto hry příliš násilné. Vždy se můžete podívat na naši kategorii akčních her. Pro ty, kteří mají rádi střílečky v první osobě, máme zdarma flash hru FPS, již musíte vyzkoušet. S Green Beret Castle Assault se ocitnete přímo v akci. Na této hře je fajn, že v ní postupujete přes mnoho úrovní a hra je čím dál náročnější; zvítězit v ní ale není nemožné. Máte-li trochu volného času, tato hra by vás mohla na chvíli zabavit.