Herní Ostrov » Adventury
7.8 / 10 - 7455

Adventury

Vydejte se na dobrodružství s těmito cool her. V této kategorii máme širokou škálu Dobrodružní her, abyste se nenudili celé hodiny. Můžete si spustit vlastní firmu v naší sekci Firmy Hry, nebo se snažte uniknout z místnosti v našich skvělých her ​​úniku! Vyzkoušejte je všechny!

Dobrodružné online hry tu jsou od samého počátku videoher. Máme něco pro všechny milovníky dobrodružných her: Od dobrodružných RPG po side–scorollové Mario a platformové hry Sonic. Nabízíme i hodně jednoduché videohry Skoč a běž. Zajímá vás, která Adventury je nejlepší? Zde jsou některé možnosti na začátek. Mushroomer je nádherná platformovka se skvělou grafikou, spoustou side–scrollových skládaček a velkou dávkou dobrodružství. Baví-li vás víc bojové hry, pak se podívejte na Swords And Sandals 2, kde musíte vstoupit do arény, bojovat, získávat zkušenosti a postupovat výš.
Ultimátní flashový Sonik je jednou z nejlepších her v naší nabídce Sonic. Jedná se o klasickou platformovku, jež vám připomene videohry dávných dob. Ale i tak je tato hra hodně akční a je v ní spousta dobrodružství, takže žádný strach. V Hack Slash je poměrně dost různých zbraní a zbrojí, jež jsou pro vás k mání, budete-li se svou postavou postupovat a bojovat s většími a většími příšerami. Ano, tato hra se točí hlavně kolem bojování, ale i tak v ní zažijete slušné dobrodružství. Dokážete si prosekat cestu až na vrchol výsledkové tabule?