Herní Ostrov » Logické Hry » Zápas 3 » Zuma
9 / 10 - 7404

Zuma

Hlavním bodem každé Zuma hry je vytvořit stejné barevné nitky s nejméně tří korálkem tam, že se vytvoří velký řetězec. Čím větší je řetěz, tím více bodů dostanete. Máme mnoho různých variant se spoustou různých barev a motivů.Původní Zuma Hra byla propuštěna v roce 2003 her PopCap, ale jak můžete vidět níže, jsou i jiné verze. Hodně štěstí!

HeruHeru
82%
Pokud jste ještě neslyšeli o hrách Zuma, vězte, že jejich princip je prostý. Ve hře je řetěz kuliček. Vy potřebujete dostat do řady alespoň tři kuličky stejné barvy tak, že vystřelujete nové kuličky do dlouhého řetězu. Zní to komplikovaně, ale ve skutečnosti je to velká legrace. Máte-li rádi střílení bublinek, bude se vám tahle kategorie líbit. Ve hře Fairy Town musíte k sobě dostat perly stejné barvy. Princip hry je podobný jako v původní hře Zuma, tato flashová verze však přidává určité oživení. Pokud máte rádi klasické hry na shromažďování předmětů stejné barvy, myslíme si, že se vám bude líbit i tato.
VoozVooz
80%
WraxWrax
79%
BruBru
78%
Pro sportovní fanoušky je skvělou volbou Sport Zuma. Namísto korálků či šperků tato hra používá míče z různých sportů. Dostanete-li tři a více stejných míčů do řady, celá skupina zmizí. Tato hra vás zabaví na dlouho, neboť se budete chtít dostat až do závěrečné úrovně a skutečně ji dokončit. Hry ve stylu Zuma z naší sbírky jsou zábavné a můžete je hrát na internetu kdekoliv právě jste. A skvělé je, že jsou úplně zadarmo. To znamená, že jich můžete vyzkoušet kolik chcete bez obav, že vám přijde obří účet.