Herní Ostrov » Akční Hry » Znič město
8.8 / 10 - 363

Znič město

Základní idea hry je prostá. Jde o to zničit pár měst. Výběr je široký: od anglického středověkého městečka po moderní americké město. Třeba v některé hře najdete i město, v němž žijete.

Jedním z typů válečných her, které si může užít spousta lidí, je k dispozici v kategorii Znič město. V těchto zábavných Flash strategiích máte jednoduchý cíl – zničit základnu nebo město nepřítele. Různé tituly mají mírně odlišnou grafiku a dějovou linii, ale odehrávají se ve stejných prostorách – zmatek a zkáza ve velkém měřítku.
Flash hry typu Znič město jsou zábavné, když hrajete proti počítači, ale můžete se poohlédnout v Hry pro více hráčů, jestli nenajdete něco, co vám umožní utkat se se skutečnou osobou. Ať tak nebo tak měli byste se snažit dosáhnout cíle, kterým je získání nejvyššího skóre a umístění vašeho jména na výsledkové tabuli. Mezi oblíbené tituly v této části patří Mass Mayhem 4, Viva Caligula a Černý rytíř. Není špatné začít některou těchto her, ale nezapomínejte, že jich nabízíme mnohem víc. Stačí se rozhlédnout a najít si tu pravou ze všech Flash her z kategorie zničení města, které nabízíme všem bojovníkům z poklidu domova. Podaří se vám prolomit obranu? Teď je čas zjistit, jestli se dokážete zmocnit města tím, že ho zničíte.