Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Zlatokop
8.8 / 10 - 7179

Zlatokop

Říká se, že zlato nikdy neztrácí svou hodnotu, a to ani v těchto her. Cílem těchto her je najít co nejvíce zlata, aby se co možná nejvíce peněz. Staňte se součástí zlaté horečky a začínejte zkoumat!

S naším širokým výběrem Flash her Hledání min budete moci trávit hodiny a hodiny při zábavě s touto klasikou. Koncepce těchto her je jednoduchá. Kopete do země – na Zemi nebo někde jinde – a zkoušíte získat co nejvíce minerálů, zejména zlata. Každá z her má jinou grafiku a herní plán jednotlivých her se taky mírně liší, ale pokud máte rádi původní videohru Hledání min, určitě si v této kategorii užijete všechno.
V původní hře Zlatokop závodíte s časem při snaze získat co nejvíc zlata. Hra je jednoduchá, ale s dalším postupem se stává složitější. Po zvládnutí klasiky můžete vyzkoušet naše hry Valentiner nebo Zlatokop specialní edice. Obě jsou výbornými variacemi hry, která vám přinese hodiny zábavy. Jedna z výborných věcí je, že si po každé úrovni, kterou zvládnete, můžete koupit nové vybavení a díky tomu pak dělat lepší práci. Bez ohledu na to, jestli máte jenom pár minut navíc nebo máte náladu hrát a nějaký čas navíc, máme k dispozici některé z nejlepších Flash her Hledání min. Nejlepší je, že je můžete hrát online zdarma, kdykoli se vám zachce. Ať jste normálně akční hráč nebo máte rádi jednoduché hry jako je tato, myslíme si, že vás naše kolekce videoher v této kategorii ohromí.