Herní Ostrov » Logické Hry » Ukázat a Klepnout » Zkus utéct
8.3 / 10 - 503

Zkus utéct

Zkuste utéct z místnosti v tomto těžkém bodu a klikněte hry. Cílem je sbírat body, které vám pomohou vyhnout se situaci, v které jste v současné době. Otevřené zásuvky, zkontrolujte lampy a podívat se pod koberec, aby jste mohli utéct. Zkuste dokončit bez použití návodu!

Rádi odněkud utíkáte? Pokud ano, určitě si prohlédněte naši sbírku flashových her na téma útěku. Můžete si je zahrát přímo na internetu a zadarmo, takže nemusíte nikam spěchat. Můžete pěkně v klidu zkoušet projít až do konce každé z her, máte-li na tu chuť a čas! Hodně napětí a mrazení v zádech vám přinese Strašidelný dům. Jak naznačuje název, ocitáte se ve strašidelném domě a musíte projít všemi úrovněmi a utéct z něj. Tato hra je víc zábavná než strašidelná, ale měla by se líbit mnoha různým druhům hráčů.
Pokud máte rádi klikací adventury, měli byste si zkusit zahrát Bowja The Ninja 2. Má rychlý spád, ale k dosažení nejlepšího skóre budete potřebovat hodně zručnosti. V prvních úrovních nespěchejte a naučte se ovládání, abyste pak mohli ovládnout i úrovně pozdější! Ve hře Insidia se ocitáte na vzdálené opuštěné planetě a musíte sbírat servisní soupravy, abyste pak mohli opravit svoji vesmírnou loď a odletět. Dokážete z planety uprchnout, než vám vyprší čas? Všechny naše flashové hry na téma útěku jsou zadarmo a můžete je hrát na internetu jak dlouho budete chtít.