Herní Ostrov » Hry pro Holky » Hry Předělávání » Zimní Převlek
8.4 / 10 - 5715

Zimní Převlek

Naše zimní oblékačky vám umožní kombinovat svršky tak dlouho, dokud nebudete spokojeny. Zimní móda sde neustále mění, tady můžete trénovat, abyste věděly, co a jak, než půjdete nakupovat. Můžete se zaměřit na oblečení na slunečný zimní den nebo zimní noc.

V létě je legrace, hledáte-li však něco trochu jiného, zkuste jednu z našich skvělých zimních oblékacích her. Myšlenka je prostá – vybíráte oblečení a doplňky pro postavu – ale máte na výběr tolik věcí, že jsou vaše možnosti nekonečné. A všechny naše oblékací módní hry si můžete zahrát na internetu úplně zadarmo. Při hraní Zimní hvězda oblékání uvidíte, kolik různých stylů oblečení a doplňků se na zimu hodí. Pokud máte rádi oblékací hry ve Flashi, tato vás určitě zaměstná a zabaví zkoušením rozlišných kombinací, dokud nepřijdete s něčím perfektním.
Ve hře Zimní noc musíte udržovat hlavní postavu v teple a pohodlí, a navíc se starat o jeho módní vzhled. Je snadné se ji naučit, a jakmile se vám to podaří, jsme přesvědčeni, že ji budete chtít hrát, dokud nevymyslíte ten nejlepší zimní outfit. Další zábavnou zimní oblékací hrou je Zimní oblečení. Při jejím hraní budete mít spoustu různých možností. Od oblečení až po doplňky, například šperky, budete zkrátka muset vymyslet kompletní vzhled vhodný do zimního počasí.