Herní Ostrov » Klasické Hry » Zelda
7.7 / 10 - 6641

Zelda

Zelda je legendární série videí her původně vytvořených v roce 1986 pro Nintendo Shigeru Miyamoto a Takashi Tezuka. V těchto hrách můžete hrát jako dobrodruh Link, který má za úkol zachránit princeznu Zelda od darebáka Ganondorf. Tyto hry většinou se nacházejí na zemi Hyrule. Posbírali jsme pro vás všechny hra zdarma a Zelda se pro Vás těší!

Naše flashové hry na motivy Zeldy budou milovníky dobrodružných her celé hodiny bavit plněním úkolů, možností zvyšovat úroveň postavy a samozřejmě mnoha skvělými zbraněmi, zbrojemi a kouzelnými předměty. Tyto hry kombinují prvky her na hrdiny a akčních dobrodružných her a uspokojí i toho největšího hráče. Nejlepší ovšem je, že hry v této kategorii můžete na internetu hrát zadarmo. Klasickou zábavu se Zeldou si užijete ve hře Zelda Abentuer, zvlášť pokud máte chvíli času a chcete se ponořit do jejího příběhu. Má i docela dobrou grafiku, ale jak víte, jde hlavně o příběh a hádanky spolu s bitvami, které musíte vybojovat.

Další skvělou hrou z této kategorie je Zelda Legend. Tato dobrodružná hra vám bude připadat známá, ale některé její aspekty vás překvapí. Pokud máte rádi Linka, určitě si ji zahrajte a schválně, jestli se dostanete až na konec. Jiná výborná dobrodružná hra je Zelda the Seeds of Darkness. V ní se v roli Linka budete muset utkat s mnoha nestvůrami, sbírat lepší zbroje a zbraně a řešit hádanky, abyste se dostali živí a zdraví až na konec hry.