Herní Ostrov » Hry pro Holky » Dekorační Hry » Výzdoba Místnosti
9.4 / 10 - 6990

Výzdoba Místnosti

Ozdobte svůj pokoj v těchto zábavných her. Zkuste něco nového, aby se do místnosti dali právě váš styl. Vymalujte stěny, změnit svůj gauč a možná budete potřebovat větší postel? Než vyrazíte a zkusíte to ve svém pokoji si můžete vyzkoušet zde, nebo si jen tak pro zábavu!

V naší sbírce flashových her na zdobení místnosti jsou jedny z nejlepších her tohoto typu, které na internetu najdete. Ať máte vkus jakýkoliv, určitě najdete něco, co vám perfektně sedne. Tyto hry nejsou plné akce ani dobrodružství, přesto vám mohou přinést celé hodiny zábavy. A nejlepší na nich je, že jsou úplně zdarma. Ve hře Můj nový pokoj 2 je cílem postarat se, aby váš pokoj byl tím nejšmrncovnějším místem na pořádání párty všech vašich přátel. Snažíte se tedy svoji ložnici vybavit a ozdobit různými předměty, které máte k dispozici. A když jste hotovi, můžete se pohodlně opřít a prohlížet si, jak skvěle díky vašim designérským schopnostem váš pokoj vypadá.
Ještě těžší úkol ale nabízí Design your own Locker, kde máte na zdobení méně prostoru, ale přesto vás čeká spousta zábavy. Až budete mít svoji školní skříňku vyzdobenou, můžete začít znovu a zkusit nějaký jiný vzhled. Příznivce klasických panenek skvěle pobaví Barbie Pink Room. V ní můžete vyzdobit místnost předměty souvisejícími s Barbie. Některé holky budou z téhle hry celé pryč a stráví celé hodiny hledáním toho nejlepšího vzhledu.