Herní Ostrov » Hry pro Holky » Hry Předělávání » Zdobení koně
8.1 / 10 - 1618

Zdobení koně

Kdo by věděl, že je tolik věcí, které můžete obléci na koně? Oblečte jejich do nejkrásnějších šatů, dejte jim fialové kopyta a stuhy. Dělejte si z vašeho koně nejhezčího ze všech a sdílet ho se svými přáteli!

Pro milovníky zvířat, naše flash hry Horse Dress-up jsou skvělý způsob, jak strávit čas. Některé z nich jsou dokonce založené na dětských postavách - jako je Pony. Ostatní hry v této kategorii jsou více obecné, ale přesto nabízejí mnoho legrace pro děti všeho věku. Oblékání koně možná nezní moc zábavně, ale když to jednou zkusíš, jsme si jisti, že změníš na to svůj názor.
Jenda z nejlepších flash her Horse Dree-up, kterou v této chvíli máme, je Make a Pony, která ti umožní vytvořit si vlastního poníka a obléci mu módní doplňky a ještě mnoho dalšího. Pokud to není tvá záliba, můžeš tedy vyzkoušet Show s poníky nebo Unicorn Dress up, což jsou dvě podobné videohry založené na módě pro koně. Skvělé na našich hrách Horse Dress-up je, že jsou zdarma online. Díky tomu můžeš hrát různé z nich, dokud nenajdeš něco, co se ti opravdu líbí. Jen se ujisti, že nevypadáš jako dárek pro koně v jeho ústech! Se vší vážností, pokud jsi milovník koní, který je shodou okolností také hráč, podívej se na jednu z her na této stránce.