Herní Ostrov » Hry pro Děti » Dekorační Hry » Zdobení Dortu
9.6 / 10 - 3264

Zdobení Dortu

Pečení dortu může být hodně zábavné. Jeho zdobení může být docela velkou výzvou. S našimi hrami můžete zdobit dle libosti, aniž byste pak museli mýt nádobí. Staňte se šéfkuchařem, jak jste po tom vždy toužili, míchejte ty správní ingredience, vyberte barvu pro svůj dort a krásně jej ozdobte. Kdo má rád pečení, ten si s našimi flashovými hrami přijde na své.

Máme skvělou sbírku těch nejlepších online her na zdobení dortů. Naše flashové pekařské hry prověří vaše pekařské schopnosti. Dokážete připravit dokonalý dort? Pokud si myslíte, že zvládnete být mistry dekoratéry, určitě si vyzkoušejte některou z her v této kategorii. Ve hře Mistr dortů 2 musíte každý dort dovést k dokonalosti dřív, než vám vyprší čas. Je to spousta zábavy pro každého, kdo má rád dorty a zdobení. S tolika možnostmi k dispozici se při zdobení perfektního dortu určitě budete bavit. Pokud budete dost dobří, možná vás na konci požádají, abyste dort naservírovali.
Jednou ze skvělých věcí na hře Zdobení dortu je, že si můžete po skončení online zdobení svůj dort vytisknout! Čas, který strávíte zdobením a poléváním svého dortu tak bude stát za to, protože ho pak uvidíte vytištěný. Něco jiného vám nabídne hra Cake with Fruit Decorations. V této flashové hře na zdobení dortů musíte přidávat na dort ovoce, abyste z něj udělali skutečně speciální výtvor. Je to nejlepší hra na zdobení dortů, kterou v této kategorii máme.