Herní Ostrov » Akční Hry » Střelba » Zamiř a střílej
10 / 10 - 6

Zamiř a střílej

Vždy jste chtěli být kovboj na divokém západě? Možná, že voják ve válce, nebo jen gangstera ze na Jižním Centrální LA? Teď můžete! S těmito akčních her ​​naplněných fotografování váš cíl je jednoduchý, porazit své nepřátele tím, že střílí je! Zní to dost snadné, aniž by však podceňovat potíže, nebo skončíš šest stop pod!

Střílíte rádi na živé i neživé cíle? Naše sbírka stříleček vás jistě zabaví na hodiny a hodiny. Není snadné se od těchto her odstřihnout, ale to nejlepší na naší sbírce střeleckých flash her je, že jsou zdarma. Zastřílet si s nimi můžete do sytosti zdarma.
Máme základní a jednoduché hry pro začátečníky, i pokročilejší střílečky pro zkušenější hráče toužící po větší výzvě. Bez ohledu na úroveň svých střeleckých dovedností si zde jistě najdete tu svou hru. Většina her vám umožní pohybovat za pomoci klávesnice a mířit a střílet prostým kliknutím myší. Buďte opatrní, tyto hry mohou být návykové, zvláště až uvidíte své jméno na tabuli vítězů a někdo vás skolí. Všechen arzenál od pistolí Glock po kulomety, raketomety atd. je připraven. The Sniper i Warzone Getaway 2 jsou vhodné pro začátek, pokud chcete jít hned na to a začít střílet.