Herní Ostrov » Hry pro Děti » Dekorační Hry » Zahradní Výzdoba
8 / 10 - 1506

Zahradní Výzdoba

Baví vás práce na zahradě, ale nemáte zahradu? Tak už nemusíte hledat dál, protože tyto hry vám umožní procházky v těch nejkrásnějších zahradách. Tyto hry jsou snadné a vyznačují se barvitou grafikou.

Naše flashové hry na téma zahradní výzdoby si můžete zahrát na internetu a zadarmo a jsou skvělým způsobem, jak strávit volný čas a trochu si odpočinout po dlouhém dni v práci nebo škole. A nejlepší je, že po skončení výzdoby své virtuální zahrádky nemusíte nic uklízet! Hry v této sekci si můžete zahrát online a zadarmo. Ve hře Angel Garden budete mít spoustu různých možností. Můžete strávit volné chvíle vytvářením zahrady svých snů tím, že si budete v levé části vybírat předměty a umísťovat je na scénu. Hra je jednoduchá, ale pro spoustu dětí bude velice zábavná.
Ve hře Zakládání zahrady máte za úkol navrhnout svoji zahradu. Máte přitom k na výběr z velkého počtu předmětů, skvělé jsou i obrázky scenérie. Ačkoliv není těžké se tuto hru naučit hrát, děti se u ní mohou vydržet bavit celé hodiny. Pro příznivce klasických pohádkových her bude zábavná hra Hansel a Gretel. Ovládání snadno pochopí a zvládnou – a to dokonce i menší děti. Pro příznivce her na zahradní výzdobu to nabízí zajímavou variaci.