Herní Ostrov » Sportovní Hry » Yeti Sports
8.8 / 10 - 1158

Yeti Sports

Yetisports je řada online her, které začaly s tučňákem slavné klubové hry, která se poprvé objevila v lednu 2004. Od té doby povolení byla aplikována na mnoha různých herních konceptů, vytvářet zábavné a návykový hry. Podívejte se ne další, protože jsme posbírali víc pro vás. Užijte si to!

Hledáte zábavné flashové hry, které vás chytnou a nepustí? Pak jste v této kategorii správně. Naše sportovní hry se sněžným mužem Yettim jsou založeny na slavné klubové hře s tučňáky z roku 2001. V těchto variacích se vám dostane všeho dobrodružství a vzrušení v mírně se lišících variantách obvyklého tématu – v chladném prostředí a se spoustou boje. Hra Mlácení tučňáků se hodně podobá té, která celý této žánr založila. Hraje se jednoduše a intuitivně, ale chcete-li dosáhnout nejvyššího možného skóre, budete muset trénovat. Je to legračně praštěná hra, u níž se budete bavit.

Další skvělá hra s Yettim je Krvavá tulení odrážená. V ní musíte vrhat tučňáka do vzduchu tak, aby se správně odrážel a vy za to dostali co nejvíce bodů. Pokud si ji vyzkoušíte, zjistíte, že u ní strávíte docela dost času. Ve hře Flamingo Drive se snažíte zasáhnout tučňáka plameňákem. Dokážete ho vystřelit na největší vzdálenost a ještě to udělat stylově a efektně? Je to náročná, legrační a rozpustilá hra. A stejně jako všechny naše flashové sportovní hry s Yettim lze i tuto hrát na internetu a zadarmo.