Herní Ostrov » Akční Hry » Xiao Xiao
8.9 / 10 - 2803

Xiao Xiao

Xiao Xiao byl původně vytvořen v roce 2001 Zhu Zhiqiang Číny. V těchto násilných her ​​máte za úkol způsobit zmatek mezi svými stickmani s využitím všech druhů bojových umění, úžasných pohybů a zbraně. Není určeno pro zbabělce!

Máte rádi hry s hůlkovými panáky? Máme jedny z nejlepších her tohoto typu, jaké si můžete zadarmo zahrát. Ať máte rádi akci a dobrodružství nebo něco, co potrápí váš mozek a vyžaduje strategický přístup, v této kategorii máme něco pro každého hráče. Pro začátek zkuste Elektroid 2. Pokud se vám líbil Street Fighter nebo jiné bojové hry na vaší konzoli, určitě rádi uvidíte, jak spolu na obrazovce bojují dvě hůlkové postavičky. Grafika této hry je ve skutečnosti lepší než byste si mohli myslet. A samotná hra vás přitáhne tak, že se budete znovu a znovu vracet.
Pokud se vám líbily Mafia Wars, bude se vám líbit i Sindicate. Je určena pro dospělé hráče a můžete se v ní pokusit ovládnout město veškerými možnými prostředky! Dokážete se stát králem podsvětí? Zábavnou plošinovkou s postavičkami z čárek je Rage 3. Budete si přát, aby nikdy neskončila. Dobrou zprávou je, že obsahuje celkem dost náročných míst. Dokážete se dostat až na konec? Podaří se to jen těm nejlepším hráčům.
CQCCQC
82%