Herní Ostrov » Klasické Hry » Worms
8.8 / 10 - 5297

Worms

Červi série jsou všechny o malých roztomilých červi, který se ničí navzájem se zbrani, jaké si dokážete představit. Tito zlí malí parchanti udělat vše, co je v jejich silách, aby odstřelili své nepřátele a okolní terén. Oni trpělivě čekat na jejich pořadí ačkoli. První Worms hra byla vydána v roce 1995 - tým anglických vývojářů Team 17 a byla vyrobená pro Amiga. Hra je úspěšná, užitečná, a vždy budete mít čas, abych jste si zahráli hru na této stránce. Zabíte jich!

Hledáte online hry ve stylu Worms? Pak jste přišli na správné místo! V této kategorii máme některé z nejlepších červích her ve Flashi, které si na internetu můžete zadarmo zahrát. Přesně tak, můžete hrát až do sytosti a nezaplatit ani korunu. Díky tomu jsou tyto strategické hry ještě zábavnější. Hledáte-li hru, která je podobná hře Worms, ale jde v ní o obří obrněná vozidla, zkuste Big Battle Tanks. Buďte připraveni strávit u ní nějaký čas, než se naučíte ovládání. Jakmile ale zvládnete základy, můžete strávit spoustu času snahou o vyčištění všech úrovní. Jak ve hře postupujete dál, je stále obtížnější.
PicoPico
80%
Další tahová hra ve stylu Worms je Boj o území, která vás na nějaký čas zaměstná. Její základ je jednoduchý, ale dostat se až na konec vyžaduje hodně strategický přístup. Dokážete vydávat rozkazy, které vás přivedou až do závěrečného boje? Pirátské dobrodružství vám nabídne Raft Wars. Má skvělou grafiku a je vskutku návyková. Nejspíš u ní budete chtít zůstat do té doby, dokut ji opravdu nezvládnete. Je to jedna z našich nejoblíbenějších flashových her založených na klasické počítačové hře Worms.