Herní Ostrov » Hry pro Holky » Winx
8.2 / 10 - 6927

Winx

Bloom, Stella, Tecna, Flora, Layla a Musa jsou připraveny k dobrodružství! Pomožete jim tým, že si vyberete šaty, zbarvení, vaření a puzzle hry? S Bloom a její přátelé Winx Club jste si jisti, že se pobavíte. Bavte se s těmito hrami Winx a sdílet výsledky s vlastní přítelkyně!

Máte rádi Bloom, Stellu, Tecnu, Floru, Laylu nebo Musu? Pokud ano, naše flashové hry s tématikou seriálu Winx si určitě zamilujete. Tyto hry založené na kreslených vílách zabaví děti všeho věku na celé hodiny. Lze je hrát zadarmo na internetu, takže si nemusíte dělat starosti tím, že budou děti hrát příliš dlouho. U menších dětí je dobrý nápad začít s hrou Winx Bloom MakeOver. Je to jednoduchá a snadno pochopitelná hra, v níž upravujete vzhled jedné z víl. Zábava spočívá ve všech různých možnostech, které můžete vymyslet. Ve hře je spousta oblíbených postaviček ze seriálu Winx a jistě pochopíte, proč jsme ji nemohli vynechat.
Další zábavná oblékací hra je Winx Club Layla Dress Up. V ní musíte pomoci Layle se obléknout. Je to jednoduchá a snadno hratelná hra, kterou pochopíte za pár vteřin, ale přinese vám celé hodiny zábavy. Máte v ní k dispozici spoustu různých kombinací oblečení a můžete tedy navrhnout nekonečné množství různých outfitů. Hledáte-li ještě víc zábavy s oblékáním, zkuste Winx Club Flora Dress Up. Ať máte rádi jakoukoliv postavu z Winx, určitě pro vás budeme mít nějakou hru. Porozhlédněte se kolem a vyberte si, kterou si chcete zahrát nejdříve. Lze je hrát přímo na internetu a zadarmo, takže jich můžete vyzkoušet kolik chcete.