Herní Ostrov » Sportovní Hry » Wakeboard
8 / 10 - 1908

Wakeboard

Mrkněte na tyto skvělé hry na téma wakeboardingu! Předveďte pořádné kousky, aniž byste museli opustit domov a namočit se. Rozdejte si to se soupeři a pokuste se získat maximum bodů.

Hry, v nichž jezdíte na vodním prkně, mohou být velice zábavné. Pokud budete dost dobří, budete předvádět ty nejlepší kousky a získáte nejlepší skóre. Pro každého, kdo má rád surfařské hry, budou tituly v této kategorii velice zajímavé. Skvělé na tom je, že všechny tyto online hry můžete hrát zadarmo – dokonce i ty pro více hráčů. Ve hře Wakeboarding se musíte vyhýbat překážkám a najíždět na rampy, předvádět tak akrobatické kousky a sbírat body. Dokážete se stát šampiónem v jízdě na vodním prkně? S touto hrou to můžete zjistit. A můžete ji hrát zadarmo tolikrát, kolikrát budete chtít.

Spoustu mokré a divoké zábavy ve vodě vám přinese Jetski Rush. Částečně je stejná jako spousta jiných flashových her, v nichž jezdíte na vodních lyžích, ale má i určité odlišné prvky. Pokud máte tento styl her rádi, doporučujeme vám ji vyzkoušet. Ve hře Surf or Sink se musíte postarat, abyste neklesli až na dno! Tato hra je skutečně návyková a budete ji hrát celé hodiny. A když budete dost dobří, možná se vám podaří umístit mezi nejlepšími.