Herní Ostrov » Sportovní Hry » Barové Sporty » Vzdušný hokej
8.7 / 10 - 8913

Vzdušný hokej

Každý hrál vzdušný hokej na jednom místě v jejich životech. Teď nemusíte chodit na zpocené, přeplněné arkádové chodby ještě. Stačí si jen hrát na vašem počítači. Netřeba použít slzný potřísněné vybavení posledních kolech smolař, ale jen pomocí myši porazit své soupeře.Zábavná hra, kterou můžete hrát znovu a znovu!

Vzdušný hokej je zábavná hra, hraje-li se v reálu, ale nemusíte mít vždy přístup k hernímu stolu. Rádi vám pomůžeme svým výběrem flash her Air Hockey. Všechny jsou zdarma a budete mít pocit, že si skutečně s přáteli posíláte puk sem a tam přes stůl – to vše v pohodlí vašeho domova.
Hra Air Hockey je jednoduchá, ale chce to cvik, abyste se naučili, jak vsítit puk do branky úderem o stěnu a získat bod. Pokud vzdušný hokej hráváte i v reálu, náš Air Hockey vám pomůže trénovat, kdykoli budete mít přístup k počítači nebo tabletu. K našim oblíbených hrám na tomto principu patří Air Hockey 2 a AirHockey. Obě nabízejí základy a něco málo navíc, aby byly zábavné a tak trochu návykové. Jsou to dvě různé hry, takže možná budete chtít vyzkoušet obě, než se rozhodnete, která vám vyhovuje víc. Kdyby vám nevyhovovala ani jedna, máme spoustu jiných videoher Air Hockey, jež můžete hrát online zdarma: vyzkoušejte je.