Herní Ostrov » Létací Simulátory » Vzdušný boj
8.8 / 10 - 297

Vzdušný boj

Letět vysoko nahoře v nebi a střílet vše, co se hýbe. Máte nervy provést barel roli vyhnout se útočící nepřátele? Můžete si vybrat mezi různými leteckými bojů. Můžete bombardovat věci na zemi, nebo se můžete zúčastnit jen v dobrém staromódní souboj! Létat ušetřen!

Létání je zábavné. I když Simulační Hry jsou pěkné, někdy budete chtít něco víc, např. staré dobré souboje ve vzduchu. Pro každého, kdo má rád letecké bojové flash hry, máme mnoho nabídek: od starých dvojplošníků po futuristické stíhačky a bombardéry. V těch všech si můžete zalétat. Dva populární tituly jsou Bomber at War a Bomber at War, ale, jak vidíte, nabízíme širokou škálu leteckých bojových flash her.
Některá starší letadla jsou pěkná, ale chcete-li zažít něco opravdu vzrušujícího, vyzkoušejte některou z bombardovacích her. K dispozici jsou vám moderní bombardéry s řadou bomb a raket určených k ničení cílů. Ve většině těchto her postupujete na vyšší a vyšší úrovně, což vám umožňuje postupně vylepšovat svůj bombardér i zbraně. K hraní se budete vracet znovu a znovu. A pokud proniknete na tabuli vítězů v některé hře, podívejte se občas, kdo vás sesadil. Naše letecké flash hry hraje hodně lidí, takže konkurence je velká. Hry se stíhačkami jsou zdarma, takže můžete trénovat dle libosti, aniž byste utratili sebemenší částku.
20992099
74%