Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Reakční Hry » Vyskoč v čas
9 / 10 - 1497

Vyskoč v čas

Tyto hry jsou jen o načasování. Musíte skočit na čase, aby se ujistili, že se dostanete na druhý konec úrovně. Pokud tak neučiníte, budete platit vaším životem!

RunRun
89%
Načasování je všechno. Naše flash hry Jump on Time ti pomohou otestovat tvé reflexi. Nezáleží, jak jsi zručný, jsme si jistí, že si najdeš hru, kterou si užiješ. Upozorňujeme tě, že hraním her strávíš hodiny. Jsou velmi návykové, zvláště když se dostaneš na těžší úrovně. Víš, co to stojí, než se dostaneš na nejvyšší skóre? Jestliže umíš skočit v pravý čas, tak se možná dostaneš na nejvyšší skóre.
ZylZyl
84%
Všechny nejlepší hry Jump on Time můžeš hrát online, ale myslíme si jedno. Měl by jsi se mrknout na Run. To je 3D závod - musíš skákat přesně na čas, aby jsi přežil samozřejmě až do konce. Úrovně se stále zvyšují, a překonat poslední je velmi těžké. Budeš mít nutkání, aby jsi se pokusil dostat až na konec hry. Další dvě, které doporučujeme, jsou Lov mrkví a Pucca Pursuit. Obě jsou skvělým příkladem dobrých Jump on Time her. Od grafiky po ovladatelnost, obě nabízejí hráčům docela pěkné dobrodružství. Ke skákání ve správnou chvíli je nutná dovednost. Jestliže tvá koordinace ruky a oka je dost dobrá, možná že některé z nich budeš umět dokončit. I když se ti to nepodaří, tak se budeš pěkně bavit.