Herní Ostrov » Platformy » Vyskákej na vrchol
8.6 / 10 - 686

Vyskákej na vrchol

Skočte nejvyšší v těchto cool her. Může se to zdát jednoduché, ale skoky vyžadují určité dovednosti. Je to všechno o načasování. Máme různé varianty tohoto typu hry, vyzkoušet všechny!

Máme některé z nejlepších flash her Jump to the Top, které můžeš hrát online ve svém volném čase. Nejlepší na tom je, že jsou všechny zdarma. Nemusíš platit ani korunu, aby jsi mohl začít hrát. Podívej se na některé skvělé hry, které nabízíme v této kategorii a uvidíš, že jsme si dali záležet, abychom pročesali internet, abychom našli špičkové hry, které se dají hrát online. Toto je jedna z našich nejoblíbenějších kategorií.
OranOran
80%
TigrTigr
80%
S takovým množstvím her v této sekci, může být těžké rozhodnout se, kde začít. To je důvod, proč doporučujeme zahrát si Žena u protinožců, aby jsi se trochu zahřál. V této hře musíš doskákat na dno Niagarských vodopádů, ale ovladatelnost je taká, jak ji znáš a miluješ. Když už jsi ji zvládl, možná se přesuneš k Žena nahoře nebo Wacky Ballz Jump. Flash hry Jump to the Top jsou zde již dlouho, ale my jsme prošli jejich seznam a vybrali jsme ty naprosto nejlepší. Když se podíváš kolem, uvidíš, že máme hry založené na oblíbených konzolových hrách minulosti. Nezáleží na tom, kolik je ti let, jestliže jsi opravdový hráč, budeš tyto hry milovat.