Herní Ostrov » Zábavné Hry » Vypustit věci
8.9 / 10 - 595

Vypustit věci

Vyzkoušejte jeden z našich nejpopulárnějších her. Vypustit Věci jsou také hry, jaké aj očekávate. Můžete získat body tím, že vypustíte všechny druhy věcí. Všechny druhy opravdu rozumí věci jako; piráty, tučňáci, nákupní vozík a dokonce i bývalý prezident Spojených Států George Bush!

Nemusíš být naštvaný ptačím stvořením (jako pták!), aby jsi si užil naši sbírku her Launch Things. V této kategorii máme pro každého něco. Ať už jsi strategický hráč, nebo máš rád hry, ve kterých je víc akce a dobrodružství, myslíme si, že tento typ hry se ti bude líbit, protože kombinuje od každého něco. Jestliže potřebuješ trochu zabít čas a chceš se trochu pobavit, musíš vyzkoušet jednu z her v této kategorii.
Můžeš začít s Učit se létat, která je o tučňákovi. Musíš sklouznout dolů z kopce a nahoru na rampu, aby jsi měl dostatečnou rychlost, délku a vzdálenost. Všechno to se ti počítá do skóre. Jak daleko může letět tučňák? Jestliže se dostaneš do seznamu nejvyššího skóre, tak jsi opravdu dobrý. Tréninkem, přijdeš na to, jak přimět tučňáka, aby skočil co nejdál. Jestliže ti zima není blízká, můžeš vyzkoušet Shopping Cart Hero. V této hře musíš skočit do nákupního vozíku, který jede dolů z kopce, takže se můžeš dostat na rampu a jet co nejdál. Tahle hra ti přinese spoustu zábavy a alespoň se dobře zasměješ. Další hra Launch Things, která se nám líbí, je Bamboo Shots. Ať si vybereš kteroukoliv, budeš hodiny létat ve vzduchu.