Herní Ostrov » Platformy » Vyhni se a běž
8.1 / 10 - 766

Vyhni se a běž

Cíl těchto her je jednoduchý. Spusťte si cestu v úrovni a vyhnout se všechno, co stojí mezi vámi a závěrem. Zní to dost jednoduché, ale vzhled může klamat!

Dokážete se vyhnout překážkám a dospět až do cíle? Tyto víceúrovňové flash hry na principu útěku a vyhýbání se překážkám vám umožní otestovat si své dovednosti v tomto směru. I když se vám screenshoty budou jevit prostě, zahrajte si. Úrovně jsou čím dál těžší. Některé z těch pozdějších mohou dát pořádně zabrat i těm nejlepším hráčům. Berte to jako varování.
Pokud si myslíte, že máte na to proniknout na tabuli vítězů některé z flash her založených na útěku a vyhýbání se překážkám, máme pro vás velký výběr titulů. Prehistorik 2 a Poslední dinosaur jsou jen dva tituly, které doporučujeme vzhledem k jejich oblíbenosti. Musíte se VYHNOUT jiným webovým herním stránkám a UTÍKAT k nám za všemi našimi bezplatnými flash hrami. Ne každého ale tyto hry baví. V tom případě se rozhodně podívejte na naše kategorie Běž a střílej či Skoč a běž. Jsou trochu jiné než základní tituly postavené na principu vyhýbání se a útěku, ale mohou vám rozšířit herní zkušenosti. Rozhlédněte se tu a vyzkoušejte hru nebo dvě, až najdete tu, která je pro vás ideální. Nezastavujte se a nepřestávejte se vyhýbat překážkám!
YokoYoko
82%