Herní Ostrov » Sportovní Hry » Vybíjená
8.6 / 10 - 8670

Vybíjená

Ve škole každí hraje vybíjené. Někteří milují pocit zasáhnout lidi do hlavě s koulí, možná jiní nenávidí úder do hlavy s koulí. Pro oba typy hráčů jsou tu tyto online Vybíjená hry! Můžete házet koule tak silně, jak víte bez toho, aby jste někomu fyzicky ublížili!

Vzpomínáte si na vybíjenou ve školní tělocvičně nebo na hřišti? Teď si můžete napravit vzpomínky na tuto děsnou hru, když si zdarma zahrajete některou z našich Flash vybíjených online. Znáte tu hru, kdy zůstane jenom jeden vítěz? Teď se to ukáže. Vyberte si jednu z her na této stránce a vraťte se ve vzpomínkách, chyťte míč a vybijte své protivníky. Přitom se snažte vyhýbat míčům, které na vás střílejí ostatní. Taková zábava!
Pokud nevíte, kde začít, můžete si vybrat hru Vybíjená. V této Flash vybíjené si vyberete jednu postavu, kterou budete ovládat, a pak budete uskakovat před střelami ostatních a házet je do týmu protivníka. Cílem nenechat se zasáhnout některým z míčů. Tato hra je zábavná z mnoha různých důvodů. Mezi další dvě oblíbené online vybíjené patří Hvězdná vybíjená a Beaned. Nezáleží na tom, kterou hru si vyberete, věříme, že si určitě užijete při střílení míčů na ostatní a současné snaze vyhýbat se míčům, které na vás míří. I když nemáte velký trénink, můžete zjistit, že vyhráváte hru za hrou. Nejlepší je, že můžete hrát online zdarma.