Herní Ostrov » Platformy » Vyřeš a běž
8.1 / 10 - 19

Vyřeš a běž

Pokud si rádi lámete hlavu a k tomu chcete trochu akce, jste na správném místě! Tyto hry se vyznačují velkou rozmanitostí. A představují velkou výzvu. Tak na co čekáte?

Naše flashová akční bludiště spojují dva skvělé herní styly do jednoho a výsledkem je ještě více legrace a zábavy. Pokud rádi hledáte cestu skrz hry, ale zároveň chcete trochu akce a dobrodružství, budou se vám bezplatné online hry v této kategorii líbit. Ve hře Glompino moře se stáváte rybou, která musí splnit úkol. Jako piraňa můžete kousat jiné ryby, to ale není jediný způsob, jak lze hrou projít. V některých úrovních budete muset použít mozek a vyřešit hádanky, abyste se dostali až na konec. Vskutku náročná hra!
HeirHeir
82%
E7E7
81%
Skutečnou výzvu ale představuje Fireboy and Watergirl. Dvě postavičky v ní musejí procházet bludišti, dostat se až na konec úrovní a přežít. Čeká vás spousta skvělých hádanek a je možné, že dokončení celé hry vám bude nějakou dobu trvat. Dalším skvělým akčním bludištěm je Princess Barbie. Je svižná a má i dost dobrou grafiku. Ne každý tuhle hru dokáže dokončit, ale je zábavné to zkoušet. Jste-li připraveni zapnout mozkové závity a prohnat se bludištěm k vítězství, jste na správném místě.
OzeeOzee
80%