Herní Ostrov » Zábavné Hry » Vyčistit tvář
7.5 / 10 - 4954

Vyčistit tvář

Kdo by neměl rád pleť bez uhrů? Kdo tímto problémem netrpí, dík této hře pozná, o co jde. A kdo jím trpí, může si zkusit se jich zbavit, aniž by si ublížil.

Umytý obličej a upravený zevnějšek je v moderním světě důležitý. Naše flash hry Clean Face vám v tom pomůžou, a to zábavnou formou. Tyto hry nebudou pro každého, ale doporučujeme vám je alespoň jednou vyzkoušet, abyste pochopili, kde se vzal všechen ten poprask. I když nejsou pro každého hráče, většina si v těchto zábavných hrách najde prima humor.
Ve hře Aknné vypadni! pohybujete myší kurzorem a zbavujete se uhrů na obličeji a krku. Ano, zní to nechutně a to je trochu divné, ale nechcete zkusit, kolika uhrů se dokážete zbavit v přiděleném čase? Teď to můžete zjistit, aniž byste si poškodili obličej. A toto není jediná flash hra z řady Clean Face, již máme k dispozici. Další naší skvělou flash hrou na téma hygieny je Vytahování vousů. V této jednoduché a roztomilé hře pinzetou vytrháváte mužský knírek. Hra je ve skutečnosti mnohem zábavnější, než by se mohlo zdát. Pokud máte pár minut, doporučujeme vám ji vyzkoušet. Pokud ne, zkuste později nějakou jinou hru z naší nabídky her Clean Face, jež jsou dostupné zdarma on-line.