Herní Ostrov » Akční Hry » Střelba » Vrtulníkový útok
8.3 / 10 - 3784

Vrtulníkový útok

Mám tu pro vás hodně her s tematikou létání. Od realistické válečné helikoptéry po hry vhodnější pro děti. Hledáte-li vzrušení, jste na správném místě.

Pokud se vám líbí řídit helikoptéru, musíte vyzkoušet některé z našich her Flash Heli Attack na této stránce. Našli jsme ty nejlepší létací hry, které můžete hrát online zdarma. Od komiksových helikoptér až k realističtějším podobám vrtulníků máte k dispozici spousty různých možností. Máme helikoptérové válečné hry pro všechny typy hráčů.

Pro ty, kdo mají rádi střílečky, které vyžadují nějakou strategii, jsou jedny z nejlepších Flash her s útoky z helikoptér hry Heli útok , Heli útok a samozřejmě Vzdušný útok 2. Nezáleží na tom, kterou se rozhodnete hrát, určitě budete milovat všechny akce s lety ve velké výšce. Schopnost dostat se do závěrečné fáze jednotlivých her ukazuje, že opravdu víte, co děláte. A protože jsou naše hry zdarma, můžete přecházet z jedné na druhou, dokud nenajdete tu, která nejlépe vyhovuje vašemu hernímu stylu. Bez ohledu na to, jaký typ her s útokem z helikoptéry máte rádi, určitě máme něco, co vám udělá radost. Stačí zajistit, že během hraní neztratíte pojem o čase. Je snadné se nechat chytit při vzrušení z těchto her, pokud nebudete opatrní.