Herní Ostrov » Létací Simulátory » Vrtulník
8.4 / 10 - 629

Vrtulník

Létaní na vrtulníku je taký zábavný, jak je to i nebezpečný. Pokud nechcete ohrozit svůj život a všichni kolem vás prosím, držte se těchto online her vrtulníků. Jsou to jen pro zábavu a jsou mnohem bezpečnější. Vězte váš vrtulník pod kontrolou a létejte bezpečně.

Pokud jsi fanoušek leteckých her a simulací, myslíme si, že budeš milovat nejlepší flash hry s vrtulníkem. Všechny jsme je shromáždili na jednom místě. Jsou naprosto zdarma a můžeš je hrát online, takže si můžeš během doby různé z nich projít, dokud nenajdeš tu, která se ti nejvíce líbí. Pokud jsi hráč válečných her, nebo jen se ti líbí hry se simulovaným létáním, máme pro tebe něco, co se ti bude líbit. Dali jsme si námahu, abychom našli skvělé hry.
V Záchranná helikoptéra, musíš bezpečně přistát s vrtulníkem, zatímco zachraňuješ pacienty. To zní jednoduše, ale pozdější úrovně mohou být těžší. Pokud budeš chtít něco trochu jiného, můžeš zkusit Hanna In A Choppa nebo Air Transporter. Obě dvě jsou skvělé flash hry s vrtulníkem, které můžeš hrát online zdarma, kdykoliv budeš mít trochu volného času. Jestliže hraješ hry, aby jsi se zbavil stresu nebo máš rád výzvy videoher, myslíme si, že naše kolekce vrtulníkových flash her tě zaměstná na hodiny - možná i na dny. S tak velkým množstvím různých druhů vrtulníkových her si určitě najdeš něco, co vyhovuje tvé fantazii. Jsi připraven zasáhnout vrtulník a odletět do západu slunce?