Herní Ostrov » Sportovní Hry » Volejbal
8.8 / 10 - 7185

Volejbal

Volejbal je rychle rostoucí hra v popularitě. To není příliš překvapivé. Je to rychlá sportovní hra s mnoha akcí. Zde si můžete zahrát různé styly volejbalu. Vyzkoušejte si a vyberte si své oblíbené!

Naše volejbalové hry ve Flashi jsou skvělou kratochvílí. Jste-li sportovní fanoušek, budou se vám tyhle simulace líbit. Máme něco pro každý druh hráče a každou úroveň schopností. Navíc si tyto videohry můžete zahrát zadarmo, takže si jich klidně, pokud chcete, můžete vyzkoušet víc. Ve hře Velejbal 2 ovládáte tři hráče. To zní jako docela náročný úkol, ale hra je díky tomu v mnoha směrech zábavná. Pokud se hráč otočí, musíte mu dát čas, aby se otočil znovu a zasáhl míč. V této hře jde o načasování a kliknutí ve správnou chvíli.

Zajímá-li vás brutálnější verze volejbalu, zkuste Ragdoll Volleyball. Je to klasický volejbal, ale s pár změnami. Nechceme vás připravovat o překvapení, ale jestli hledáte něco ostřejšího, je tato hra pro vás. Zajímalo vás někdy, jaké by to bylo, kdyby kačer Daffy hrál volejbal? Teď to můžete zjistit! Tato roztomilá hra je jednoduchá, ale budete se u ní smát a bavit. Skvěle se ale budete bavit, ať už si na internetu zahrajete jakýkoliv flashový volejbal.