Herní Ostrov » Logické Hry » Řetězová Reakce » Virusoví  efekt
8.8 / 10 - 947

Virusoví  efekt

Ve hrách Virusoví Efekt je potřebné je mít kontrolu nad většina armádami po všech dlaždice. Obdržíte číslovaný dlaždici na každém kroku. Musíte přemýšlet dlouho a důkladně, než uděláte krok v této cool logické hře!

DeepDeep
82%
Máme ve sbírce něco pro každého příznivce virových her ve Flashi. Dali jsme si záležet a vybrali ty nejlepší dlaždicové strategické hry. A všechny hry v této kategorii můžete hrát zadarmo, online a kdykoliv budete mít chvilku volna. Jen pozor, tyto hry mohou být návykové! Ve hře Proximity umísťujete na hrací plochu dlaždice s čísly. Pokud máte vyšší číslo, dlaždici získáváte vy. Po zaplnění celé plochy vítězí ten hráč, který na ní má více dlaždic. Je to jednoduchá hra, ale jakmile se ji naučíte, může být opravdu návyková. Buďte připraveni strávit několik hodin snahou o dosažení co nejvyššího skóre.
Hra Phage Wars je založená na buňkách. Abyste v ní přežili, musíte se přizpůsobovat a obsazovat nepřátelské buňky. Když v závěru máte více buněk, vyhráváte. Má skvělou grafiku a herní princip a je to naše oblíbená virová hra. Ve hře Cap And Pop musíte klikat na malé kapsle. Klikáním se zvětšují, po určitém počtu kliknutí prasknou a zvětší všechny kapsle kolem sebe. Cílem je prasknout všechny na co nejmenší počet kliknutí. Tato hra má opravdu skvělou herní dynamiku a můžete se u ní skvěle bavit.