Herní Ostrov » Klasické Hry » Space Invaders
9.2 / 10 - 782

Space Invaders

Space Invaders je arkádová videohra navržený Tomohiro Nishikado, a povolený v roce 1978. Hry v této kategorii jsou na základě tohoto klasika. Vše jsou s různými styly a témata, ale stále zůstat věrný originálu.

Máme velkou sbírku flashových her ve stylu Vetřelců z vesmíru, a všechny je můžete hrát zadarmo přímo na internetu. Tato kategorie je plná těch nejlepších online vetřelců z vesmíru, jaké může internet nabídnout. Jsou zadarmo, takže je vyzkoušejte všechny, dokud nenajdete tu, která se vám líbí nejvíce. Zombifikovanou variantou originálu je Zombie Invaders 2. Namísto vetřelců z vesmíru a jejich lodí v ní musíte ničit zombie a náhrobní kameny, je však v mnoha směrech perfektní. Pokud máte rádi flashové hry se zombiemi, určitě si ji budete chtít vyzkoušet.
Dalšími skvělými Vesmírnými vetřelci ve Flashi z naší sbírky je Star Defender. Skvělé je na této hře to, že spolu s postupem do dalších úrovní v ní můžete provádět vylepšení. Se silnější municí budete připraveni probít se obrovskými vlnami vetřelců, kteří se na vás v pozdějších úrovních budou shora valit. Pokud rádi hrajete tento typ her na internetu, myslíme si, že se vám budou líbit všechny hry v této kategorii. Od střílení vetřelců až po ničení zombií, nehledě na grafické zpracování jde nakonec vždycky o samotné hraní. Tento typ her nepřežil až do současnosti bezdůvodně – je nesmírně zábavné ho hrát znovu a znovu!