Herní Ostrov » Sportovní Hry » Fotbal » Výkopy
8.3 / 10 - 11224

Výkopy

S těmito kopnutí hry můžete procvičovat své dovednosti v kopnutí. Nedovolte, aby koule chytil váš soupeře. Buďte opatrní, i když to může znít jednoduše, ale vaši soupeři budete vědět čím dál tím těžší porazit!

Pro fanoušky fotbalu a sportů je určena naše kolekce nejlepších flash her Kick Ups (Vykopnutí) které tě rozesmějí a začneš skákat radostí. Dali jsme dohromady špičkové hry v této kategorii a všechny jsme je dali na jedno místo. Jakmile najdeš jednu, kterou budeš chtít hrát, tak prostě jen začni. Nemusíš platit, aby jsi mohl hrát některou z našich flash her Free Kick (volný kop) zdarma.
Pro začátek by jsi mohl uvažovat o Super hlavičky. V této hře hraješ a používáš jen hlavu , aby jsi hlavou dostal míč do branky. Postupem času se objeví více míčů a hra se stává obtížnější. Můžeš je všechny udržet ve vzduchu a za použití své hlavy (bez přehánění) je všechny dostat do branky? V této hře je těžké dosáhnout nejvyššího skóre. Dvě ostatní Kick Ups hry, které doporučujeme, jsou EK hlavičky a Tennis ve vzduchu. Hry, ve kterých se kopou penalty, jsou populární proto - protože je zábavné je hrát! S takovým velkým množstvím variací na toto téma, máme pro všechny typy her něco. Nezáleží na tom, co máš rád, myslíme si, že si zde najdeš něco, s čím strávíš spokojeně svůj čas