Herní Ostrov » Akční Hry » Střelba » Válečné hry
8.9 / 10 - 7498

Válečné hry

Jen mrtví vidí konec války, tak to asi přijde jako žádné překvapení pro vás, že existuje spousta her v této kategorii. Pomocí těchto her se dostanete do mnoha různých éry a na mnoha místech, ale všechny mají jedno společné, chtějí, abyste vážně zkazili své nepřátele až s využitím všech druhů zbraní, včetně pušek, výbušnin, meče, věžiček, luky a raket. Dejte jim co chtějí.

10661066
90%
Naše sbírka nejlepších válečných her ve Flashi způsobí, že si budete přát, aby den měl více hodin. Pokud máte v oblibě strategické hry, které se točí kolem boje a války, máme něco pro vás. A všechny tituly v této kategorii můžete hrát na internetu a zadarmo. Dokážete se stát úspěšným generálem z pohodlí křesla? Ve hře Endless War 4 si vybíráte z několika různých kampaní. Pohybujete se klávesnicí a střílíte myší. Úkolem je zničit VŠECHNY nepřátele, pak pokročíte do další fáze hry. Dokážete se dostat až na samotný konec této skvělé válečné hry?
Grrr, Ahoj, kámo. Chceš být pirátem? Ve hře Poklad šavlového útesu bojujete s ostatními loďmi a pak z nich loupíte zlato a další kořist – neboli pirátský poklad. Tato bojová hra vyžaduje strategii a rychlý prst na spoušti, abyste se dostali až na konec a nasbírali nejvíc zlatých mincí. Ve hře Endless War 3 je unikátní krajina a spousta dělostřelectva; určitě vás bude bavit přinejmenším několik hodin. Bude chvíli trvat, než tuto strategickou bojovou hru zvládnete, ale myslíme si, že snažit se dostat až na konec bude zábava.