Herní Ostrov » Akční Hry » Střelba » Ubraň svoj základnu
9 / 10 - 2922

Ubraň svoj základnu

Braňte svou základnu před nekonečným proudem útočníků. Použijte správné strategie odrazit nepřátele, kteří chtějí zničit vaši základnu dolů. S těmito balenými akčními hrami můžete strávit hodiny a vyvinout nejlepší způsob, jak ochránit svou základnu a zvítězit!

Pro fanoušky strategických válečných her máme flash hry z řady Defend Your Base, jež vám umožní řvát rozkazy na vojáky při obraně základny a snaze ubrácnit, co vám patří. I když to zní jednoduše, úrovně jsou postupně čím dál těžší. To znamená, že základní úroveň musíte zvládnout brzy, máte-li se naučit, jak se bránit.
Pokud nevíte, kde začít, začněte s Green Beret Castle Assault. V této hře bráníte hrad před nepřáteli všemi zbraněmi a možnostmi obrany, které máte po ruce. Hoďte sebou, protože nepřátelé útočí na váš hrad, mohou ho zničit a hru ukončit. Dokážete projít všemi úrovněmi? Dvě další populární hry z řady Defend Your Base jsou Endless War Defense a Invaze balonu. Ať už si vyberete jakoukoli hru, můžete být v klidu, protože hodiny obrany vašeho postu vás nebudou stát ani korunu. Jste-li dobří, dostanete se možná mezi ty nejlepší. Máte na to?