Herní Ostrov » Závodní Hry » Trasové přetékanie
8.1 / 10 - 1542

Trasové přetékanie

Naskočte do auta a plavit se na dálnice. Možná adrenalinu plný závod je lepší volbou než plavba. Vyhnout se ostatní řidiče a být nejrychlejší na ulicích. Jezděte bezpečně!

Když dojde na flash hry Higway Racing, máme jedny z nejlepších. Jsou na vrcholu zábavy a náročnosti a můžete je hrát online zdarma. Ať už se dostaneš za volant sportovního vozu nebo osmnácti kolového vozidla, myslíme si, že budeš milovat tyto hry založené na závodění po dálnici při vysokých rychlostech. Jen pozor na policii!
Závodní hry jsou velmi populární a tyhle, které se konají na dálnicích a ostatních silnicích nejsou výjimkou. Například v Šílené kamióny budeš hrát řidiče náklaďáku řítící ho se po silnici, který se snaží, aby své dodávky doručil v čas. Dokážeš to, aniž by jsi způsobil dopravní nehodu? Nebo možná zkusíš Freeway Fury. V této hře jsi kaskadér, který musí na dálnici provádět bláznivé kousky a triky. Buď opatrný - tohle je návykové! Najít nejlepší flash hry Highway Racing je snadné. Vše, co musíš udělat, je podívat se po této stránce, dokud nenajdete něco, co tě zajímá. Bez ohledu na to, v jakém typu vozidla budeš závodit, myslíme si, že budeš milovat agresivní jízdu po dálnici, aniž by jsi se musel obávat policie nebo toho, že někoho zraníš. Připraveni na závod?