Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Trampolína
8.3 / 10 - 631

Trampolína

V těchto hrách trénujete dokonalý skok. Obecně vzato jsou tyto hry celkem jednoduché, ale zároveň velmi zábavné. Na barevných trampolínách můžete předvést, co ve vás je. Anebo můžete trénovat obyčejné skoky.

Naše trampolínové hry ve Flashi vás určitě budou bavit už od chvíle, kdy je poprvé zapnete. Můžete je hrát zdarma a vůbec v nich nezáleží na tom, zda jste sportovec i v reálném životě nebo ne. Od jednoduchých skákacích her až po hry složitější, v této kategorii máme něco pro každého. Skákání je zábava, ve hře Trampoline 1 ale můžete navíc předvádět akrobatické kousky. Mezi trampolínovými hrami na internetu patří podle našeho názoru mezi ty lepší. Na ovládání je potřeba si zvyknout, ale jakmile se vám to podaří, všechny ty přemety a přeskoky, které můžete dělat, si zamilujete.
Ve hře Circus Zebra potřebuje zebra James vaši pomoc. S trochou cviku byste tuto trampolínovou hru měli perfektně zvládnout. Jde v ní hlavně o skoky, ale obsahuje i spoustu drobností navíc, díky nimž je opravdu zábavná. Ve hře Chytač skákajících rajčat používáte trampolínu k odrážení rajčat na stůl na druhé straně obrazovky. Možná to zní nudně, ale ve skutečnosti je to velká legrace! Musíte se vždy zamyslet, jak rajče na trampolínu dopadne, aby se pak odrazilo ve správném úhlu a do správné vzdálenosti. Je to zábavná variace na klasické flashové hry s trampolínami.