Herní Ostrov » Hry pro Holky » Totally Spies
8.1 / 10 - 4162

Totally Spies

Dívky z Totally Spies jsou na vzestupu znovu! Sam, Alex a Clover jsou známé špionážní dívky na cestě za záchranou světa. Pořiďte si špionážní sada připraveni a pomáhat své oblíbené hrdiny s těmito hádankami. Jerry má nový úkol pro Vás!

Pro fanoušky dívek z animovaného seriálu Totally Spies – Špiónky budou hry z této kategorie skutečnou lahůdkou. Najdete mezi nimi hodně logických her a hlavolamů, zkrátka naše flashové hry o Špiónkách budou všechny hráčky jistě bavit. Můžete je hrát na internetu kdykoliv budete chtít. Jste připraveni špiónkám pomoci? Jedna z našich nejoblíbenějších online her v této kategorii je Špionážní puzzle 4. Užijete si v ní hodně náročných hlavolamů, které budete muset vyřešit, abyste ve hře pokročili. Až na úplný konec této hry se dostanou jen ti nejchytřejší hráči.

I hra Špionážní puzzle 2 je skvělou volbou pro příznivce seriálu Totally Spies nebo logických her. Nabízí spoustu různých úrovní a abyste je všechny překonali, budete se muset hodně snažit. Tuto i ostatní hry v této kategorii můžete hrát zdarma, takže se nebojte pěkně v klidu pracovat na co nejvyšším skóre. A konečně, jste-li připraveni na úkol nejtěžší, měli byste si zahrát Špionážní puzzle 5. Dokončení této hry vám sice možná bude nějakou dobu trvat, ale z dosažení závěrečné úrovně jistě budete mít dobrý pocit. Všichni příznivci Špiónek si určitě zamilují všechny hry z této kategorie bezplatných internetových her ve Flashi.