Herní Ostrov » Hry pro Děti » Vzdělávací » Topografie
9.1 / 10 - 4062

Topografie

Otestujte si své znalosti s Topografie hry. Dokážete vyjmenovat všech měst ve Spojených státech? Které moře a řeky jsou tu v Evropě? To všechno jsou zábavné hry, aby zjistil, kolik toho víte o naší planetě. Teď jen doufám, že jste dávali pozor ve škole!

USAUSA
81%
Naše sbírka nejlepších topografických her ve Flashi pořádně prověří vaše zeměpisné znalosti. Pokud si rádi prohlížíte mapy a rozpoznáváte různé oblasti planety, jsou tyto videohry přesně pro vás. Všechny hry v této kategorii lze hrát na internetu a jsou zadarmo, takže jich můžete zkusit kolik budete chtít, dokud nenajdete tu, která se vám líbí nejvíc. Ve hře Státy Jižní Ameriky prověříte své znalosti jižní Ameriky. Nedělejte si ale starosti, pokud všechny odpovědi napoprvé nezvládnete. Můžete zadarmo hrát znovu a znovu, dokud se nenaučíte všechny státy tak, abyste hrou dokázali projít s perfektním skóre!
Hledáte-li něco více světového, zkuste Najdi města, kde budete muset hledat města na mapě světa. Zní to jednoduše, ale možná vás překvapí, kolikrát se spletete. Můžete hrát kolikrát budete chtít, dokud nebudete mít všechny odpovědi správně. Další skvělou zeměpisnou hrou je Státy Evropy, která prověří vaše znalosti evropské krajiny a topografie. Ať si ale z této sekce vyberete jakoukoliv hru, myslíme si, že vás učení se o různých místech světa bude bavit. Jak dobře svět znáte?